Jsme tým architektů sídlící v Brně. Kromě jihomoravského kraje působíme po celé ČR, máme zkušenosti se zakázkami v Praze, v Moravskoslezském nebo Zlínském kraji či na Vysočině. V našem studiu pracují vystudovaní architekti, externě spolupracujeme s odborníky různých profesí.

Máme kladný vztah k citlivým rekonstrukcím historických budov, stejně tak ale rádi navrhujeme soudobou architekturu a design tam, kde se to hodí.

Zaujala-li Vás naše prezentace, neváhejte nás nezávazně kontaktovat pro vypracování cenové nabídky nebo domluvení schůzky k diskuzi buď na místě stavby nebo u nás v ateliéru.

Ing. arch. Tomáš Pavlovský Ph.D.

+420 732 739 181
tomas.pavlovsky@thomaspierre.cz

Ing. arch. Jan Kubačka

+420 776 865 715
jan.kubacka@thomaspierre.cz

Narozen 16. 8. 1978 v Hodoníně, trvale žije v Brně. Ovlivněn rodinným prostředím (otec - výtvarník, matka - pedagog dramatické výchovy na MU v Brně), kresbu a malbu studoval pod vedením prof. Hliněnské a prof. Pitrové, později pracoval pod vedením prof. Vrány. V roce 2010 úspěšně obhájil titul Ph.D. na Fakultě architektury VUT v Brně. V současné době pracuje ve svém architektonickém studiu Thomaspierre architects a současně přednáší na Fakultě stavební VUT v Brně obor architektura - ateliér urbanismu. Je zakladatelem a ředitelem Galerie 1602. Spolupracuje s ČT na pořadu Bydlení je hra

Narozen 15. 5. 1990 v Novém Jičíně, mládí stráveno v Kopřivnici a po odmaturování na gymnáziu pak od roku 2009 přesun do Brna. Magisterské studium zakončeno v roce 2015 medailí Signum Prosperitas. Působení v Brně a okolí, stejně tak jako v rodném kraji, na Severní Moravě, první rodinný dům vyprojektován při studiu v roce 2012. Již v průběhu studia, od roku 2012, zahájena spolupráce s Ing. arch. Tomášem Pavlovským, Ph.D. v ateliéru Thomas-Pierre architects. Vítěz soutěže navrhnu Tatru 2016.

Kromě architektury a designu se zajímá o automobily, historii nebo moderní technologie.