ROZHOVOR V DOBRÉM RÁNU NA ČT
Tomáš Pavlovský
dubna 2017
Podívejte se, jaký máme názor na bytový design a architektonickou tvorbu obecně. (Všechny tři vstupy se přehrají za sebou po kliknutí na odkaz)
REKONSTRUKCE BARU ŠELEPKA
Tomáš Pavlovský, Jan Kubačka, Martin Křížek
leden 2013
Reportáž v Událostech z regionu o chystané rekonstrukci baru Šelepka dle návrhu studia Thomas-Pierre architects. Odvysíláno v České televizi dne 12. ledna 2015.
BYDLENÍ JE HRA 5/5
BÍLÁ KUCHYNĚ PLNÁ BAREV

Tomáš Pavlovský
2012
Umělý kámen bude hrát velkou roli při přestavbě kuchyně v bytě čtyřčlenné rodiny v centru Brna. Architekt Tomáš Pavlovský dostal jednoznačné zadání, z neutěšené místnosti má vzniknout prostor k rodinnému vaření a stolování v jednoduchém designu s prvky, které budou i v kuchyni navozovat cestovatelskou náladu. A vy tak uvidíte, jak vzniká podlaha z umělého kamene v naprosto bílé kuchyni plné barev v originálních dekoracích. (text ČT)
CHALUPA JE HRA
POKOJ SE ZLATÝM VÁLEČKEM

Tomáš Pavlovský
2012
Jeden díl pořadu Chalupa je hra od České televize věnující se renesančnímu zámečku ve Slatině. Ten rekonstruuje rodina Pavlovských a v tomto díle je představen celý zámek a větší pozornost je věnována například nové zámecké ložnici či galerii skla v suterénu.
BYDLENÍ JE HRA 4/5
MODRÝ POKOJ PRO ZÁMECKOU PANÍ

Tomáš Pavlovský
2012
Tentokrát se štáb pořadu Bydlení je hra pustil do přestavby v renesančním zámečku na jihu Moravy, který v minulých letech zcela zdevastovalo zdejší JZD. Sály se změnili ve vývařovnu a jídelnu a v kapli byli ustájeni býci. Naštěstí zámeček pomalu dostává zpět svoji původní podobu a majitelé se pod vedením architekta Tomáše Pavlovského konečně dostali k zařizování interiérů. A vy dnes uvidíte, jak ze skladiště vzniká stylová ložnice pro zámeckou paní. (text ČT)
BYDLENÍ JE HRA 3/5
POKOJ PRO ŽENU ZA KAMEROU

Tomáš Pavlovský, Mariana Marešová
2012
Tým pořadu Bydlení je hra se dnes vrhá pod velením architekta Tomáše Pavlovského do přestavby pokoje mladé kameramanky. A vy uvidíte, zda se mu v něm podaří spojit majitelkou oblíbený styl funkcionalismu s filmovými motivy. Už teď vám ale můžeme prozradit, že arbiter elegantiarum, jinak též architekt Aleš Student, vás pro inspiraci provede světovým unikátem mezi funkcionalistickými interiéry. (text ČT)
BYDLENÍ JE HRA 2/5
KUCHYNĚ V PRVOREPUBLIKOVÉM STYLU

Tomáš Pavlovský
2012
Tentokrát uvidíte přestavbu kuchyně v originálním a noblesním prvorepublikovém stylu. Inspirací pro architekta Tomáše Pavlovského byl dům, ve kterém se kuchyně nachází. Zjistíte, jak vypadá kredenc 21. století, jak vyrobit historickou dlažbu z moderních materiálů a jak oživit staré kuchyňské artefakty, aby sloužily v moderní kuchyni. (text ČT)
BYDLENÍ JE HRA 1/5
OBJEVTE IKONY DESIGNU I U VÁS DOMA

Tomáš Pavlovský, Mariana Marešová
2011
Bydlení v podkroví má své kouzlo i obtíže, které dobře zná Míša, majitelka malinkého mezonetového bytu v centru Brna. Její 40 metrový byt má úžasnou atmosféru, která přímo vybízí k tomu, abychom ho zařídili ve stylu retro. Jako originální dekorace designérům poslouží Míšina sbírka skla a chybějící kousky nábytku i dekorací nakoupí v nově se objevujících obchodech s retro kousky. Pokud chcete znát odpověď na otázku, co to vlastně je retro, dívejte se na další díl pořadu Bydlení je hra, který má nejen nový vysílací čas, ale i vzhled. (text ČT)